درباره فن رویداد

ماموریت فن رویداد

فن رویداد سامانه‌ا‌ی آنلاین برای برگزاری رویدادهای فناورانه است که در حوزه‌ی برگزاری صفر تا صد رویداد فعالیت دارند. همچنین افراد میتوانند به آسانی به رویدادهای مورد علاقه‌شان دسترسی داشته و در آن‌ها شرکت کنند. میتوانید اطلاعات مربوط به همایش، سمینار، ورکشاپ، کارگاه آموزشی یا یک وبینار که برگزار می‌کنید را به راحتی در فن رویداد در معرض دید دیگران قرار دهید. درمورد مکان و سالن همایش، زمان‌بندی، مهمانانی که در رویداد به سخنرانی خواهند پرداخت و سایر اطلاعاتی که برای شرکت‌کنندگان مهم‌اند را به اطلاع آنها برسانید.

داستان فن رویداد

به لیست برگزارکنندگان بپیوندید و جزو رویدادهای موفق در حوزه‌های تکنولوژی، کارآفرینی، گردشگری، مدیریت، کسب‌وکار، علمی مهندسی، پزشکی، مالی، توسعه فردی، تحصیلی، علوم انسانی و ... باشید.

اگر جزو برگزارکنندگان نیستید، با شرکت در رویدادها می‌توانید شبکه‌ی ارتباطی‌تان را قوی‌تر کنید، یاد بگیرید، پیشرفت کنید و…

لیست بزرگ و متنوعی از رویدادهای موجود در فن رویداد، به شما این اجازه را خواهد داد تا به راحتی به دنبال علایق‌تان بروید و در هر رویدادی که می‌خواهید حضور داشته باشید.

چه برگزارکننده‌ی رویداد باشید و چه بخواهید در یکی از رویدادهای متنوع ما شرکت کنید که از خدمات فن رویداد استفاده می‌کنند، شما عضوی از خانواده‌ی بزرگ ما هستید و نظر شما برای ما مهم است. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

تیم فن رویداد

داوود احمدی

مدیر عامل